(068) 001-00-02 (098) 042-39-34 (093) 749-62-34
  • Ваш список
    “Список сравнения” пуст
(068) 001-00-02 (098) 042-39-34 (093) 749-62-34
Пн-Пт 10:00-18:00
Наша мережа магазинів

ЯК ВИБРАТИ ТЕЛЕВІЗОР?

Зібравшись купити новий телевізор, ми, як правило, маємо чітке уявлення про бажаний розмір екрану, можливо, у нас є виробник, якому ми віддаємо перевагу в силу якихось причин, а також ми знаємо, що сучасний телевізор повинен мати певні додаткові функції. Та коли ми починаємо розглядати конкретні моделі, виявляється, що різниця між ними досить суттєва і, перед тим, як вибрати телевізор, потрібно розібратися в великій кількості технічних характеристик. Але перш ніж розбиратися з ними, варто визначитися з власними потребами: збираєтесь ви просто переглядати телепрограми, дивитись фільми у високій якості, чи будете підключати до телевізора комп’ютер, чи потрібно вам пряме підключення його до Інтернету. А також, з яким екраном вибрати телевізор – плазмовим чи рідкокристалічним. Почнемо з останнього:

    • плазма (PDP) – її основні переваги: висока контрасність за рахунок насиченого чорного кольору, м’яка реалістична картинка, максимально широкі кути огляду. Головні недоліки: великий розмір екрану, високе енергоспоживання, нагрівання, недостатня яскравість при денному освітленні. Незмінні прихильники плазми – кіномани;
    • рідкокристалічні (LCD/LED) – різниця між LCD та LED та в підсвітці, лампи на базі холодного катоду замінені на світлодіоди. Зараз лампова підсвітка залишилась тільки в моделях з невеликою діагоналлю і коштують вони доволі дешево. Переваги РК – мінімальне енергоспоживання, довгий термін служби, яскрава картинка в освітленому приміщенні. Варто вибрати такий телевізор, якщо ви плануєте підключати до нього комп’ютер, медіаплеєр, чи ігрову приставку. Ще один суттевий момент – в порівнянні з плазмою, ремонт таких телевізорів обійдеться відносно недорого. Недоліком можна вважати недостатню контрасність зображення, але технології Local Dimming та Micro Dimming цей недолік успішно усувають. Перед тим, як вибрати РК телевізор, переконайтесь в якості вашого телевізійного сигналу – якщо роздільна здатність у нього низька, це буде дуже помітно. В такому випадку краще обрати плазму.

 Плазмовий телевізор Samsung PS-51E450A1WXUA

Далі треба звернути увагу на додаткові функції, якщо вони, звісно, вам потрібні:

  • 3D – ця функція зараз доступна в телевізорах з середньої категорії цін. Для іі підтримки використовується активна або пасивна технологія. Теоретично, при пасивній технології роздільна здатність менша, зате в цьому випадку в комплекті з телевізором ідуть декілька пар окулярів. Якщо використовується активна технологія, окуляри доведеться купувати окремо і дешево вам вони не обійдуться.
  • Smart TV – такий собі сімбіоз телевізора та комп’ютера з потужним процесором, модемом, браузером, що дає можливість прямого підключення до Інтернету;
  • медіаплеєр – в сучасних моделях він вбудований, треба тільки переконатися, чи підтримує він необхідні вам формати.

Важливо також визначитися з необхідною кількістю роз’ємів та наявністю цифрового аудіовиходу, якщо ви плануєте виводити звук на зовнішню аудіосистему. А після того, як ви визначилися з основними параметрами, варто почитати відгуки користувачів про конкретні моделі – так можна дізнатися про безліч нюансів. Ця інформація суттєво допоможе вдало вибрати телевізор, а порівняння вартості в звичайних та Інтернет-магазинах дозволить вам замовити потрібну модель по оптимальній ціні.

Залишити відгук
Поставте оцінку
Ваша відповідь
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Наша мережа магазинів