(068) 001-00-02 (098) 042-39-34 (093) 749-62-34
  • Ваш список
    “Список сравнения” пуст
(068) 001-00-02 (098) 042-39-34 (093) 749-62-34
Пн-Пт 10:00-18:00
Наша мережа магазинів

ЯК ВИБРАТИ ПРАЛЬНУ МАШИНУ?

Важко уявити вихідний день сучасної ділової жінки без пральної машинки. Добру половину суботи вона витрачає на замочування речей, потім на їхнє прання в тазику, потім на умовляння чоловіка віджати випрану білизну… Пральна машина робить усе це за господарку й заощаджує для неї дорогоцінний час, який вона може присвятити собі улюбленій, бажаному відпочинку або спілкуванню з домашніми.

Яку ж "помічницю" вибрати з різноманіття представлених моделей у магазині побутової техніки?

Тип завантаження й розміри


Визначитися з типом завантаження допоможе відповідь на запитання - куди ви хочете поставити пральну машинку - у тісну ванну або на кухню?

Машина з вертикальним завантаженням, як правило, має невеликі габарити і її легко втиснути навіть у самий важкодоступний кут. Зручна вона й тим, що в будь-який момент прання кришку можна відкрити й покласти усередину забуту річ або навпаки щось вийняти. 

Мінуси таких машин - у ванній дуже високий рівень вологості, і водяна пара, що проникає в корпус машини, може зіпсувати деякі її деталі.

Машина із фронтальним завантаженням легко вбудовується. Як правило, висота такої техніки відповідає стандартним розмірам кухонних меблів, тому машинку легко використовувати як тумбочку або додаткову робочу поверхню на кухні.

Мінуси таких машин - постійне джерело шкідливої хімії в столовій зоні. Краще, якщо вона буде встановлена подалі від місця, де зберігаються продовольчі продукти.

Обсяг барабана слід визначати з кількості людей у родині. Для двох цілком буде достатньо завантаження на 3-5 кг сухої білизни. Є варіанти й з можливості прання 6-7 кг одягу.

Керування

Керування буває механічним і електронним.Як вибрати пральну машину

Механічне керування припускає наявність поворотних перемикачів вибору програм прання, швидкості віджиму, температури й деяких додаткових клавіш на панелі керування. 
Електронне керування автоматично задає параметри прання залежно від тієї програми, яку ви вибрали. Тобто автоматично визначаються етапи прання, тривалість кожного окремого етапу й усього прання в цілому, температури на кожному етапі і т.д.

Сушіння

Режим сушіння трохи збільшує вартість пральної машини, але найчастіше виправдовує засоби, особливо якщо в будинку немає балкона й сушити білизну припадає на кухні або у ванній. Придасться цей режим і в будинку, де є маленькі діти й досить часто доводиться прати пелюшки.

Класи прання, віджиму й енергоспоживання

Усі ці три параметри найчастіше маркіруються латинськими буквами від А до G. Якщо говорити про ефективність прання, то найвищу ефективність у комбінації із дбайливим відношенням до тканин демонструють машинки категорії A і B. С, D і Е - середня ефективність, F і G - низька.

Такий же показник більш зручний і для отжима, ніж кількість оборотів, тому що вказує на залишкову вологість білизни після віджиму. Якщо ж ви все-таки орієнтуєтеся на обороти, то слід знати, що швидкість вище 1000 об/хв ефективна тільки для махрових рушників або халатів. Бавовні буде цілком достатньо 800 об/хв, а ніжні тканини найкраще віджимати на 400 оборотах.

Додаткові програми


Крім основних програм прання - бавовна, вовна, синтетик, тонкі тканини, існує ще ряд можливостей, які для деяких виявляться досить корисними. Наприклад, режим додаткового полоскання або "суперполоскання" згодиться людям, що страждають алергією або маленьких дітей, що є у будинку.

Крім того, існують режими замочування, видалення плям, інтенсивного прання для сильно забрудненої білизни, швидкого прання для освіження слабозабрудненої білизни, режим половинного завантаження, режим проти зминання, таймер і ін.

Функція "замочування" застосовується у випадках, коли вам необхідно випрати дуже забруднену білизну.

Якщо немає можливості відразу після прання вивішувати білизну, скористайтеся функцією "зупинка з водою в барабані".

"Економічне прання" припускає прання білизни при низькій температурі, що заощаджує електроенергію, яка б знадобилася для підігріву води до більш високої температури.

Опція "прання струменем душу" - через спеціальні отвори в барабані проходять струйка води з тисячами пухирців повітря, які проникають у волокна тканини й видаляють частки бруду.

"Дренаж" - вода з машини відходить без обертання барабана.

"Відстрочка запуску" дозволяє програмувати початок прання з відстрочкою на 1-24 години. Це зручно тоді, коли ви запускаєте прання й не хочете чекати на завершення. Машинка може закінчити прання ранком, коли ви прокинетеся, або на той час, коли ви повернетеся.

Якщо ви плануєте встановлювати машинку на кухні, не забудьте й про рівень шуму - куди приємніше снідати й вечеряти без "музичного супроводу" побутової техніки.

От, мабуть, необхідний мінімум знань для "розумної" покупки. Вибір - за вами.

 
electronicworld.blox.ua 

Залишити відгук
Поставте оцінку
Ваша відповідь
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Наша мережа магазинів