(068) 001-00-02 (098) 042-39-34 (093) 749-62-34
  • Ваш список
    “Список сравнения” пуст
(068) 001-00-02 (098) 042-39-34 (093) 749-62-34
Пн-Пт 10:00-18:00
Наша мережа магазинів

ЯК ВИБРАТИ НОУТБУК?

Технічно непідготовленій людині, яка мріє придбати ноутбук, часто буває досить важко зробити вдалий вибір на користь тієї чи іншої моделі цього високофункціонального пристрою. А тому, з кожним поясненням консультанта стосовно переваг дискретної відеокарти перед інтегрованою користувач, втрачаючи останні краплини впевненості в своїх переконаннях стосовно вибору саме недорогого і не «надто функціонального» ноутбуку, часто купує дорогу річ, оснащену функціями, які могли б оцінити лише професіональні програмісти. Щоб не переплачувати за ті якості і здібності ноутбуків, які вам зовсім не потрібні, візьміть до уваги декілька правил, які допоможуть вам вибрати найбільш вдалу для вас модель ноутбука.

Основні види ноутбуків. В залежності від призначення, розрізняють декілька видів ноутбуків:

  • ультрабуки – це дорогі, стильні лептопи, які мають вишуканий дизайн. Характерна риса – висока продуктивність. Та такі елегантні та дорогі пристрої не комплектуються потужними дискретними відеокартами;
  • офісні ноутбуки – використовуються для роботи в інтернеті, роботи з офісними програмами, а також для створення презентацій. Переваги: велика кількість роз’ємів, зручна ергономічна клавіатура;
  • геймерські ноутбуки. Основні переваги: найбільш потужна акустика, процесори, відеокарти, екрани з високою роздільною здатністю, оптимізована клавіатура, посилена система охолодження. Та такі пристрої і коштують відповідно;
  • мультимедійні ноутбуки – найчастіше заміняють стаціонарний домашній комп’ютер. Лептопи цього виду найкращим чином підходять для роботи з текстовими файлами, для ігор, перегляду фото та відео, та для прослуховування музики.

Ноутбук Acer AS5250-E302G32Mnkk

Вибір ноутбуку, в залежності від його розмірів? Існує три категорії ноутбуків: великогабаритні, середньогабаритні та малогабаритні. У масивних (великогабаритних) ноутбуків великий екран, який може досягати показника в 19,1 дюйм. Стосовно технічних параметрів, то в таких ноутбуках – вони дуже високі. Ноутбукам такого типу віддають перевагу користувачі, для яких продуктивність пристрою – на першому місці. В середньогабаритних ноутбуках розмір екрану сягає 14,1-16,1 дюйма. Такі пристрої можуть використовуватися в якості стаціонарної та мобільної робочої станції. Малогабаритним моделям ноутбуків віддають перевагу користувачі, які полюбляють переглядати фільми чи слухати музику під час прогулянок, або перебуваючи у відрядженнях.

Стосовно оперативної пам’яті сучасних ноутбуків. Практично кожний консультант спеціалізованого магазину буде радити вам купувати ноутбук з великим «запасом» оперативної пам’яті. Та, все ж, не варто переплачувати за невикористану оперативну пам’ять. А тому, роблячи остаточний вибір на користь тієї чи іншої моделі ноутбуку, подумайте, яку операційну систему ви плануєте встановлювати. Наприклад, при наявності 32-бітної операційної системи «достатньо» 3 Гб оперативної пам’яті, а 64-бітна ОС потрібна при використанні більшої кількості ОП.

Жорсткий диск. Для зберігання на ноутбуці великої кількості інформації потрібен жорсткий диск з достатнім обсягом пам’яті. Віддавайте перевагу ноутбукам, розмір постійної пам’яті яких складає не менше 500 Гб.

Відеокарта – інтегрована чи дискретна? Інтегрована відеокарта не дозволить вам пограти в сучасні ігри. Для своїх потреб вона використовує оперативну пам’ять лептопа. Для 3D графіки та для ресурсоємних ігор необхідна дискретна відеокарта, частота шини якої становить 256 біт.

Бездротовий зв’язок. В кожному ноутбуці повинен бути встановлений Wi-Fi адаптер, інакше лептоп просто втратить всю свою цінність. Адже це вже буде не мобільний, а стаціонарний пристрій. А стосовно того, чи варто віддавати перевагу лептопу з 3G-модемом і Bluetooth-адаптером, вам потрібно буде вирішувати самому. Хоча не варто витрачати на ці «зручності» зайві кошти, якщо ви не плануєте користуватись ними. Що ж стосується «дійсно потрібних» додаткових функцій сучасних ноутбуків, то це – кілька портів USB, роз’єм HDMI (для підключення ноутбука до телевізора), а також картрідер.

Як правильно економити? Не поспішайте, вибираючи ноутбук. Адже користувачі, піддаючись впливу реклами, часто роблять поспішні висновки стосовно якості продукції, яка рекламується. Часто недорогі моделі, які не поступаються в якості дорогим розрекламованим ноутбукам, так і залишаються припадати пилом на вітринах магазинів тільки через те, що на них немає наклейки з ім’ям відомого розрекламованого бренду. Тому, віддаючи перевагу якійсь моделі ноутбуку, перш за все вирішіть, для яких саме завдань буде використовуватися пристрій. Для роботи зі складними графічними редакторами вам буде потрібен лептоп з двоядерним процесором (з тактовою частотою від 1,8 Ггц кожний) та оперативною пам’яттю від 2 Gb. А для прослуховування музики та для перегляду фільмів достатньо процесора з частотою 1,3-1.6 Ггц. При замовленні ноутбуку в Інтернет-магазині, звертайте увагу не лише на характеристики пристрою, а й на його зовнішній вигляд та розміри. Адже ноутбук може надовго стати вашим надійним супутником, який надасть вам можливість знати всі новини не тільки з екрану телевізору.

Залишити відгук
Поставте оцінку
Ваша відповідь
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Наша мережа магазинів