(068) 001-00-02 (098) 042-39-34 (093) 749-62-34
  • Ваш список
    “Список сравнения” пуст
(068) 001-00-02 (098) 042-39-34 (093) 749-62-34
Пн-Пт 10:00-18:00
Наша мережа магазинів

ЯК ВИБРАТИ ФОТОАПАРАТ?

Звісно, в цій статті ми навіть не станемо намагатися радити професійним фотографам, як вибрати фотоапарат з найкращою оптикою та потрібними функціями. Наша мета – допомогти початківцям. Адже вибрати фотоапарат, яким можна зробити достатньо якісні побутові знімки, пейзажі чи портрети, без певних знань досить складно. І хоча, в принципі, з цими завданнями впорається будь-яка камера, але як вона це зробить, наскільки зручно вам буде нею користуватись і чи відповідатиме результат вашим очікуванням – це залежить від правильного вибору. До того ж, якщо ви збираєтесь зробити фотографію своїм хобі і реалізувати таким чином свої творчі здібності, краще вибрати фотоапарат з більшою кількістю ручних налаштувань. Одразу зазначимо, що ламати голову над вибором бренду в цій категорії фототехніки не варто - відгуки користувачів свідчать, що камери Nikon, Sony, Canon, Olympus та інших відомих виробників за якістю, надійністю та цінами практично не відрізняються. Серед фотоапаратів, які не претендують на звання серйозних професійних, можна виділити:

    • ультракомпакти – оптимальні для тих, хто не збирається розбиратися з технічними параметрами зйомки, ручними налаштуваннями та іншими тонкощами, а просто хоче завжди мати під рукою фотоапарат, який миттєво зробить необхідний знімок простим натисканням кнопки. Це зовсім не означає, що фотографії будуть неякісними – велика кількість вбудованих програм (нічна зйомка, портрет або пейзаж, зйомка об’єктів у русі та багато інших) допомагає досягти цілком пристойного результату;
    • класичні компакти мають можливість деяких ручних налаштувань (витримка, діафрагма), в них присутній відеошукач, оптична якість об’єктиву вища у порівнянні з ультракомпактами. Вони недорого коштують, особливо якщо замовити такий фотоапарат в Інтернет-магазині;
    • псевдодзеркалки або ультразуми – якщо ви збираєтесь в подальшому розвивати свої вміння та здібності в мистецтві фотографії, варто вибрати фотоапарат цієї категорії. Але доведеться вчитися – в цих апаратах передбачена не тільки ручна зйомка, але й використання фільтрів та насадок для об’єктиву, підключення зовнішнього спалаху та інші функції, використовування яких потребує певних знань.

Canon PowerShot A-4000IS Silver

Найчастіша помилка новачків – намагання вибрати фотоапарат з максимальною кількістю мегапікселів. Хоча головне – це співвідношення цієї кількості з розміром матриці. Краще обирати камеру з більшим розміром матриці, тому що на маленьких матрицях велика роздільна здатність (ті самі мегапікселі) тільки збільшить рівень шуму. Це ж стосується певною мірою і чутливості ISO, яка визначає здатність апарату знімати у темряві. А от стабілізатор зображення - дуже потрібна функція, адже уникнути дрижання рук практично неможливо, до того ж часто зйомка ведеться у русі. І наостанок – простий фотоапарат, який обійшовся вам досить дешево, може принести набагато більше задоволення, ніж складна наворочена техніка, з якою ви не зможете дати собі ради.

Залишити відгук
Поставте оцінку
Ваша відповідь
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Наша мережа магазинів