(068) 001-00-02 (098) 042-39-34 (093) 749-62-34
  • Ваш список
    “Список сравнения” пуст
(068) 001-00-02 (098) 042-39-34 (093) 749-62-34
Пн-Пт 10:00-18:00
Наша мережа магазинів

ЯК ОБРАТИ ПИЛОСОС?

Пил – наш одвічний ворог та джерело розповсюдження багатьох збудників хвороб. Сучасна людина звикла до того, що розплатою за комфорт є диванна та килимова пилюка, шерсть домашніх тварин, крихти та багато іншого бруду. Дослідники підрахували, що в середньому у звичайній двох або трьохкімнатній квартирі за рік накопичується близько 10 кілограмів пилу. Тому для нормальної життєдіяльності та для запобігання виникненню проблем зі здоров’ям необхідно проводити ефективні заходи по збиранню таких відходів та забруднень. В наш час це питання можна вирішити, придбавши пилосос.

Сьогодні достатньо складно знайти домівку, в якій немає такого пристрою як пилосос, проте кожного разу, коли потрібно його купити, виникають безліч запитань про те, який пристрій обрати, якому виробнику надати перевагу, якою повинна бути потужність нового пилососу, зупинитися на знайомій та стандартній модифікації чи спробувати комбінований варіант миючого пилососу для різних поверхонь тощо. У цій статті ми спробуємо знайти відповіді на головні питання стосовно пилососів.

Як вибрати пилосос

Визначимось з потужністю пилососа

Оскільки від сили всмоктування напряму залежить ефективність та якість прибирання приміщення за допомогою пилососа, можна стверджувати, що кращий пилосос той, потужність якого більша. Розрізняють середню та максимальну потужність всмоктування. Перевагою середньої потужності є те, що вона знатна підтримувати заданий режим всмоктування впродовж тривалого часу. Тестування проходило протягом 5 хвилин. Максимальна сила всмоктування – це характеристика, що дорівнює потужності роботи пилососа у перші декілька хвилин прибирання. Саме у цей період будь-який пилосос працює на максимальних потужностях. Зазвичай, цей показник перевершує середню ефективну силу всмоктування на 15-30%. При цьому варто пам’ятати, що потужність всмоктування пилу і бруду та використовувана для роботи енергія – різні показники.

Під час вибору пилососа важливо орієнтуватися саме на середній показних ефективної потужності всмоктування, який може змінюватись залежно від рівня наповненості пилозбірника. Оптимальним рішенням є покупка пилососа найбільшої потужності всмоктування, яку можливо вручну регулювати під час прибирання у відповідності до потреб користувача. Для прибирання помешкання малої площі підійде пилосос з невеликою потужністю всмоктування, приблизно на 250 Вт. А от для постійного оперативного прибирання сильно забрудненої підлоги знадобиться потужніший агрегат, сила всмоктування якого становить 300 Вт. Для використання турбощіток доцільно купити пилосос, потужність якого складає щонайменше 350 Вт. Ідеальним варіантом є вибір моделі, збалансованої за параметрами потужності всмоктування та енерговитратності. Оскільки питання про потужність є найбільш важливим у виборі пилососа, до його вирішення слід підійти з усією відповідальністю та, якщо це можливо, скористатися порадами спеціалістів або менеджерів магазину.

Пилозбірники

Перший етап фільтрації бруду та пилу, який всмоктує пилосос, полягає в їх акумуляції у мішку-полозбірнику, аквафільтрі або в пластиковому резервуарі. Пилозбірники бувають як багаторазові, виготовлені з текстилю, так і паперові одноразові. Багато виробників орієнтуються на укомплектування сучасних порохотягів паперовими змінними пилозбірниками, об’єму яких вистачає приблизно на один місяць. Такі мішки краще за звичайні ганчір’яні утримують дрібні частинки бруду та пилу. Крім того, змінні паперові мішки позбавляють користувачів пилососів марудної та неприємної процедури очищення пилозбірника, яка є постійним супутником застосування традиційних мішків. Існують також моделі пилососів, які дозволяють користувачу самостійно обирати тип пилозбірника, який його влаштовує, оскільки в такому пристрої можна на вибір встановити як змінний, так і стаціонарний мішок.

Пилососи циклонного типу

Збір пилу та забруднень у пластиковий резервуар притаманний пилососам так званого «циклонного» типу. Назва пояснюється тим, що повітря всередині контейнеру закручується спіралеподібним потоком. За допомогою такого особливого способу всмоктування повітряної маси, тверді часточки сміття відділяються від всмоктуваного пилососом повітря, що перешкоджає їх подальшому попаданню в систему фільтрів. Ще одна особливість, яка вирізняє пилососи циклонного типу, – це стабільність показника потужності всмоктування. Крім того, пластикові резервуари характеризуються простотою очищення і догляду. До того ж, немає потреби заміни пилозбірника, з чого випливає такий недолік, як необхідність періодичного чищення резервуару. Буває так, що контейнер створює додатковий шум, оскільки починає резонувати.

Пилососи з аквафільтром

Аквафільтр у пилососах використовує властивість води до абсорбції сторонніх часточок, тому всередині такого порохотягу встановлюється резервуар з водою. Пил і часточки сміття, які проходять через аквафільтр, збираються та осідають у воді, при цьому очищене повітря проходить далі без перешкод. Завдяки такій системі, пилосос з аквафільтром позбавляє користувача необхідності чистити або замінювати пилозбірник, а рівень фільтрації всмоктуваного повітряного потоку сягає 99,97%, у той самий час відфільтроване повітря зволожується. Окрім цього, сучасні пилососи з аквафільтром зазвичай комплектуються вибиваючою електрощіткою, за допомогою якої можна здійснити глибоке очищення килимового покриття та м’яких меблів. У цієї системи є свій недолік – необхідність зливу забрудненої води, а також промивки та просушування аквафільтру після кожного прибирання за допомогою пилососа. До того ж, такі агрегати мають значні габарити та вагу, а також коштують дорожче, ніж інші порохотяги.

Гучність пилососу

Рівень шуму, який продукує пилосос під час своєї роботи, більшість користувачів вважають одним з головних показників у виборі такого пристрою. Шум при цьому вимірюється у децибелах, а його рівень не має перевищувати максимальне значення у 71-80 дБ. Тестування на гучність проводяться після зборки пилососу на заводі виробника.

Як вибрати порохотяг

Який з типів прибирання вас цікавить?

Обираючи пилосос, важливо визначитись, для якого типу прибирання ви бажаєте його застосовувати: сухого, вологого чи комбінованого. Якщо вам потрібно прибирати приміщення невеликої площі, цілком доречним буде купити пилосос для сухого прибирання. За його допомогою ви зможете пилососити як непокриту підлогу, так і килим, м’які меблі, ковдри, одяг, змінюючи при цьому лише насадки. Такі пилососи мають ряд переваг: вони недорогі, не потребують від вас додаткових витрат на миючі засоби, прості в експлуатації та догляді, мають невеликі габарити. Порохотяги для сухого прибирання поділяються на балонні, вертикальні та вбудовані.

За допомогою миючих пилососів можна здійснювати як сухе та і вологе прибирання. При цьому вони можуть всмоктувати вологу, наприклад, рідину, пролиту на підлогу. Такі пилососи – ефективні та універсальні пристрої для генерального прибирання житла з великою площею. Приємного та вдалого вам вибору!

Залишити відгук
Поставте оцінку
Ваша відповідь
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Наша мережа магазинів