(068) 001-00-02 (098) 042-39-34 (093) 749-62-34
 • Ваш список
  “Список сравнения” пуст
(068) 001-00-02 (098) 042-39-34 (093) 749-62-34
Пн-Пт 10:00-18:00
Наша мережа магазинів
 • ЄвроТехніка - супермаркет побутової техніки /

Про компанію

Ми розпочали свою діяльність у 2002 році, поставляючи побутову техніку з Німеччини у магазини Львова. У 2006 році був відкритий наш перший магазин, де в основному продавалась побутова техніка завезена з Європи. Враховуючи значну популярність магазину, ми поступово розширили їхню мережу по всьому Львову. А завдяки тому, що у 2012 році ми відкрили Інтернет магазин, тепер продукцію нашої мережі зможе придбати будь-який мешканець України. На сьогоднішній день, незважаючи на те, що ми особисто не займаємось поставками товарів з Європи, проте у наших магазинах Ви можете придбати продукцію з усіх куточків планети, починаючи з Європи й закінчуючи Китаєм, причому асортимент продукції постійно розширюється.

Ми вважаємо, що критеріями успіху нашої компанії є дотримання трьох головних умов: 

 • Функціональний та якісний товар
  Ми завжди стараємось продавати лише якісний товар, та свідомо відмовляємось від продукції дуже дешевої проте неякісної. Крім того у мережі магазинів «Євро Техніка» представлений не весь можливий асортимент продукції, а відібрана лише ця продукція, котра є найбільш функціональною та користується найбільшою популярністю. Таким чином ми допомагаємо нашим клієнтам з вибором, ми обираємо 3 – 4 види товару найбільш популярного й пропонуємо його у магазинах, адже ж набагато легше зробити свій вибір з 3 – 4 видів товару, ніж спробувати розібратися у 20 -30 позиціях товару, котрі до того ж часто відрізняються лише деталями. Проте якщо у Вас є особливі вподобання, і Ви бажаєте придбати якийсь конкретний товар, котрого немає у наших магазинах, то Ви можете зробити це вибравши та замовивши його за допомогою нашого Інтернет магазину – тут якраз представлений широкий асортимент товару, для самих вибагливих клієнтів.
 • Найкращі ціни
  Ми завжди стараємось , щоб у наших магазинах ціни на товар були найдешевшими. Багато мешканців Львова уже у цьому переконались. Це не означає, що ми не могли б продавати товар ще дешевше, ні це можливо, проте пам’ятайте, що у такому  разі неможливо гарантувати належну якість товару – а неякісний товар ми принципово не продаємо. Однак, якщо Ви бажаєте купити товар у наших магазинах ще дешевше, ніж він продається, то Ви можете про це повідомити працівників магазину, у більшості випадків вони зможуть надати Вам знижку на товар. Пам’ятайте – на відміну від більшості магазинів, у мережі магазинів «Євро Техніка» можна торгуватися. А для постійних наших клієнтів існує система постійно діючих знижок.
 • Гнучка система по обслуговуванню товару

  Нам вдалось побудували одну з найгнучкіших систем по обслуговуванню товару. Не існує товару, котрому б не загрожувало раніше чи пізніше вийти з ладу, це стосується навіть дуже дорогих речей. І пов’язано це не лише з якістю збирання на заводі, але й з правильною експлуатацією товару, а також необхідністю його обслуговування. А хто застрахований від того, що річ може просто впасти, чи бути пошкоджена внаслідок неуважності чи природніх умов. Ми всього лише люди, і від помилки не застраховані. Тому прагнути потрібно не купити вічний товар, а мати можливість його швидко й дешево відремонтувати. Врахувавши це, ми постарались на товар з магазинною гарантією скоротити термін ремонту до одного тижня, і лише у крайніх випадках такий термін складає два тижні.

  Проте найважливіше, що працює мабуть лише у наших магазинах, це те що навіть після завершення гарантійного терміну, Ви можете звертатися до працівників наших магазинів та віддавати товар куплений у нашій мережі магазинів на ремонт. Якщо ремонт не викличе особливих труднощів, а це буває найчастіше, тоді Ваш товар буде відремонтовано у стислі терміни, причому абсолютно безкоштовно. Якщо ж для післягарантійного ремонту необхідно буде закупити комплектуючі, тоді наші працівники з Вашого дозволу здійснять такий ремонт, і з Вас буде утримана сума лише за комплектуючі.

  Таким чином всіх, хто прагне дешево купувати якісний товар та не мати потім проблем з обслуговуванням – запрошуємо до мережі магазинів «Євро Техніка».

Фотографії магазинів «Євро Техніка» можете переглянути за посиланням:

вул. Б. Хмельницького, 17
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

вул. Гетьмана Мазепи, 11
фото 1  фото 2

вул. Городоцька, 133
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

вул. Грінченка, 6
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

вул. Зелена, 4
фото 1   фото 2

вул. Сихівська, 12
фото 1  фото 2  фото 3

вул. Шевченка, 358
фото 1  фото 2  фото 3

вул. Шпитальна, 30
фото 1  фото 2  фото 3 

вул. Широка, 65
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

пр. Червоної Калини, 40-42
фото 1  фото 2

пр. Червоної Калини, 96
фото 1  фото 2  фото 3

вул. Симона Петлюри, 11
фото 1  фото 2  фото 3

 

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Наша мережа магазинів