(068) 001-00-02 (098) 042-39-34 (093) 749-62-34 (032) 239-59-40
 • Ваш список
  “Список сравнения” пуст
(068) 001-00-02 (098) 042-39-34 (093) 749-62-34 (032) 239-59-40
Пн-Пт 10:00-18:00
Наша мережа магазинів
 • ЄвроТехніка - супермаркет побутової техніки /

Про компанію

Ми розпочали свою діяльність у 2002 році, поставляючи побутову техніку з Німеччини у магазини Львова. У 2006 році був відкритий наш перший магазин, де в основному продавалась побутова техніка завезена з Європи. Враховуючи значну популярність магазину, ми поступово розширили їхню мережу по всьому Львову. А завдяки тому, що у 2012 році ми відкрили Інтернет магазин, тепер продукцію нашої мережі зможе придбати будь-який мешканець України. На сьогоднішній день, незважаючи на те, що ми особисто не займаємось поставками товарів з Європи, проте у наших магазинах Ви можете придбати продукцію з усіх куточків планети, починаючи з Європи й закінчуючи Китаєм, причому асортимент продукції постійно розширюється.

Ми вважаємо, що критеріями успіху нашої компанії є дотримання трьох головних умов: 

 • Функціональний та якісний товар
  Ми завжди стараємось продавати лише якісний товар, та свідомо відмовляємось від продукції дуже дешевої проте неякісної. Крім того у мережі магазинів «Євро Техніка» представлений не весь можливий асортимент продукції, а відібрана лише ця продукція, котра є найбільш функціональною та користується найбільшою популярністю. Таким чином ми допомагаємо нашим клієнтам з вибором, ми обираємо 3 – 4 види товару найбільш популярного й пропонуємо його у магазинах, адже ж набагато легше зробити свій вибір з 3 – 4 видів товару, ніж спробувати розібратися у 20 -30 позиціях товару, котрі до того ж часто відрізняються лише деталями. Проте якщо у Вас є особливі вподобання, і Ви бажаєте придбати якийсь конкретний товар, котрого немає у наших магазинах, то Ви можете зробити це вибравши та замовивши його за допомогою нашого Інтернет магазину – тут якраз представлений широкий асортимент товару, для самих вибагливих клієнтів.
 • Найкращі ціни
  Ми завжди стараємось , щоб у наших магазинах ціни на товар були найдешевшими. Багато мешканців Львова уже у цьому переконались. Це не означає, що ми не могли б продавати товар ще дешевше, ні це можливо, проте пам’ятайте, що у такому  разі неможливо гарантувати належну якість товару – а неякісний товар ми принципово не продаємо. Однак, якщо Ви бажаєте купити товар у наших магазинах ще дешевше, ніж він продається, то Ви можете про це повідомити працівників магазину, у більшості випадків вони зможуть надати Вам знижку на товар. Пам’ятайте – на відміну від більшості магазинів, у мережі магазинів «Євро Техніка» можна торгуватися. А для постійних наших клієнтів існує система постійно діючих знижок.
 • Гнучка система по обслуговуванню товару

  Нам вдалось побудували одну з найгнучкіших систем по обслуговуванню товару. Не існує товару, котрому б не загрожувало раніше чи пізніше вийти з ладу, це стосується навіть дуже дорогих речей. І пов’язано це не лише з якістю збирання на заводі, але й з правильною експлуатацією товару, а також необхідністю його обслуговування. А хто застрахований від того, що річ може просто впасти, чи бути пошкоджена внаслідок неуважності чи природніх умов. Ми всього лише люди, і від помилки не застраховані. Тому прагнути потрібно не купити вічний товар, а мати можливість його швидко й дешево відремонтувати. Врахувавши це, ми постарались на товар з магазинною гарантією скоротити термін ремонту до одного тижня, і лише у крайніх випадках такий термін складає два тижні.

  Проте найважливіше, що працює мабуть лише у наших магазинах, це те що навіть після завершення гарантійного терміну, Ви можете звертатися до працівників наших магазинів та віддавати товар куплений у нашій мережі магазинів на ремонт. Якщо ремонт не викличе особливих труднощів, а це буває найчастіше, тоді Ваш товар буде відремонтовано у стислі терміни, причому абсолютно безкоштовно. Якщо ж для післягарантійного ремонту необхідно буде закупити комплектуючі, тоді наші працівники з Вашого дозволу здійснять такий ремонт, і з Вас буде утримана сума лише за комплектуючі.

  Таким чином всіх, хто прагне дешево купувати якісний товар та не мати потім проблем з обслуговуванням – запрошуємо до мережі магазинів «Євро Техніка».

Відгуки про Радио-часы Philips AJ3115/12

 • віра 18 Квітня 2017

  замовлення товару себе виправдало . годинник VST 717-5 ціна як на сайті .все добре.

Залишити відгук
Поставте оцінку
Ваша відповідь
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
 • Гіроборди
  Новинка в асортименті інтернет магазину "Євро Техніка" Гіроборд ROVER S1 4.5...
  25 Травня 2017
 • Відкриття магазину по вулиці Петлюри 3
  І знову чудові новини для Вас відкриття нового магазину.  В суботу, 25 лютого, ми відкриваємо магазин по вулиці Петлюри 3. І як завжди для відвідувачів буде  багато акційних пропозицій, п...
  23 Лютого 2017
 • Відкриття магазину на проспекті Червоної Калини 96
  І знову відкриття нового магазину.  В суботу, 4 лютого, ми відкриваємо магазин на проспекті Червоної Калини 96. Як завжди на всіх відвідувачів очікує багато акційних пропозицій, подарунків та ...
  02 Лютого 2017
 • Відкриття магазину по вул. Горської 3
  В п'ятницю, 20 січня, ми відкриваємо магазин по вул. Горської 3. Як завжди на всіх відвідувачів очікує багато акційних пропозицій, подарунків та маса позитивних вражень.  тел...
  17 Січня 2017
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Наша мережа магазинів